Biz Kimiz? 

 

Çiftliğimiz
Asya Cordelia markası 2009 yılında İzmir'de 22.000 metrekare arazi üzerinde doğanın içerisinde, çam ağaclarının tertemiz havasında kurulmuştur. İçerisinde 400 metrekare Ev+İdari Binası, en küçüğü 20 metrekare ve en büyüğü 200 metrekarelik hem kapalı hem açık alanı olan butik köpek kafesleri bulunmaktadır. Arazi içerisinde doğal kaynayan suyu ile doğadaki bütün nimetlerden faydalanmaktadır.

 

Rottweiler Üretimi
Kurulduğumuz günden beri yüksek ırk standartlarında , dünyanın önemli kan hatlarından ve rottweiler sevenlerin talepleri doğrultusunda Rottweiler Üretimi yapmaktayız. Ürettiğimiz köpeklerde sağlık, ırk standarlatı ve karakter önemli değerlerimizdir. Üretimlerimizi her zaman daha  iyisini üretmeye çalışarak yapmaktayız. Almanya, Hollanda, Belçika, Sırbistan , Makedonya , ve Yunanistan gibi ülkelerdeki onlarca çiftlikle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. 

 

 

Köpek Eğitimi

Misafirlerimizin köpeklerini pozitif ve modern eğitim teknikleriyle eğitmekteyiz. Sürekli gelişen eğitim metodlarını takip edip, uluslararsı seminerlerle bilgilerimizi güncellemekteyiz. Yerli ve yabancı birçok köpek eğitmeniyle çalışmış , özellikle dünya çapında değerli eğitmenlerin yöntemlerini birarada kullanmaktayız. 

 

 

Butik Otel
Misafirlerimiz çiftliğimizdeki kapalı ve açık alanı bulunan 20 metrekare ile 200 metrekare arasındaki kafeslerde konaklamaktadır. Misafirlerimizin mutluluğu , sahiplerinin huzuru bizim için önemlidir.