Butik Köpek Oteli

Çiftliğimizde farklı tipte konsept kafesler bulunmaktadır. Her kafesin hem kapalı hem açık alanı mevcuttur. Ayrıca isterse açık alanda güneşten korunabileceği ağaçlar isterse de güneşlenebileceği alan bulunmaktadır. Değerli misafirlerimizin günlük olarak temizlikleri , beslenmeleri ve aktiviteleri yapılmaktadır. Her misafirimize yeterli ilgi ve alakayı sağlayabilmek için kafes sayımız kısıtlıdır. Lütfen rezervasyon yaptırmayı unutmayınız. 

Kafeslerimiz

Taş Ev
Narlı Ev

10 metrekare, taş duvarlardan oluşan bu kafesimizin 200 metrekare açık alanı bulunmaktadır. İster tek, isterse değerli misafirimizin bir arkadaşıyla beraber kalabileceği genişlikte olan bu kafes geniş taş duvarları sayesinde yalıtımlı ve yaz kış için uygundur.

Taş evin hemen yanında bulunan Nar Ev ismini bahçesindeki Nar ağacından almaktadır. 8 metre kare kapalı 35 metrekare açık alanı bulunmaktadır. Misafirimiz isterse kapalı alanında isterse de açık alanında Nar, Ceviz veya Zeytin ağacının gölgesinde gününü geçirebilir. İsterse de güneş ışığının tadını sonuna kadar çıkarabilir.

Zeytinli Köşk
Zeytinli Ev

İçerisinde 80 yaşında zeytin ağacı olan ikiz kafeslerin 8'er metre kare kapalı 30'ar metre kare de açık alanı bulunmaktadır. Misafirimiz özellikle yaz aylarının sıcaklarında zeytin ağacının gölgesinde isterse de odasında vakit geçirebilir.

Zeytinli Ev, Nar Evi'nin yanında konumlanmıştır. Zeytinli Köşklerden farklıdır. Bahçesinde zeytin ağacı bulunan kafesimiz hem gölge alana hem güneşli alana sahiptir. 8 metrekare kapalı 50 metrekare açık alanı bulunmaktadır. Bir cephesi tamamen taş duvardan oluşmakta ve tüm kafeslerimiz gibi yaz sıcağında serin kalmaktadır.

22.000 metrekare alanda kurulu olduğumuz için kafeslerimizin hepsi bir arada bulunmamaktadır. Yanyana olabilen kafeslerin tamamının ön cepheleri geniş ağaçlık alandır. Dostlarınız bol oksijenli çam ağaclarının ve meyve ağaçlarının arasında otelimizde huzurla konaklayacaklar. Kapasitemiz 5 köpekle sınırlıdır. Lütfen rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Taş Ev 2 

Yapım aşamasındadır.

Bağ Evleri

Bitişik 2 kafesli  olacak bağ evleri yapım aşamasındadır.